Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

UZMANĪBU! SIA “JELGAVAS PILSĒTAS SLIMNĪCA” turpina sniegt visus ambulatoros un stacionāros pakalpojumus!

COVID-19 izplatības ierobežošanai apmeklētājiem mūsu telpās jāievēro 2 metru distanci citam no cita un jālieto sejas maska!

Joprojām tiek stingri ievēroti karantīnas noteikumi SIA “JELGAVAS PILSĒTAS SLIMNĪCA” nodaļās!

Tikšanās ar pacientiem klātienē joprojām nav atļauta, smagi slima pacienta apmeklēšana iespējama tikai ar ārstējošā ārsta iepriekšēju saskaņojumu!

Lūdzam respektēt mūsu iestādē noteikto kārtību un izturēties ar izpratni, lai Jūs un Jūsu tuviniekus pasargātu no Covid-19 saslimšanas!

Pieņemam sūtījumus pacientiem, kuros ir tikai sekojošas pirmās nepieciešamības lietas: brilles, mobilais telefons ar lādētāju, higiēnas priekšmeti un neliels daudzums pārtikas preču, kam ir garš derīguma termiņš. Sūtījumus pacientam var nodot garderobes dežurantam Slimnīcas foajē.

Neskaidrību jautājumos aicinām sazināties telefoniski, zvanot uz nodaļu māsu posteņiem, lai noskaidrotu ārstējošo ārstu, ar kuru sazināties par pacienta veselību:

NEIROLOĢIJAS NODAĻA  63030162
UZŅEMŠANAS NODAĻA  63030120
GINEKOLOĢIJAS NODAĻA  63030141
IEKŠĶĪGO SLIMĪBU NODAĻA:
Dež. māsa 5.stāvs (siev.) 63030159
Dež. māsa 5.stāvs (vīr.) 63030128
Dež. māsa 4.stāvs 63030153
TRAUMATOLOĢIJAS NODAĻA 63030129
ĶIRURĢIJAS NODAĻA:
I Kirurģijas nodaļa 63030122
II Ķirurģijas nodaļa 63030123
INTENSĪVĀS TERAPIJAS NODAĻA 63030131

vai rakstot e-pastā: info@jpslimnica.lv, papildus kontakti atrodami Slimnīcas mājas lapā: https://jpslimnica.lv/.

Slimnīcas administrācija.

Click to listen highlighted text!