Mūsdienas

Home / Mūsdienas

SIA „Jelgavas pilsētas slimnīca” ir viena no 7 valstī esošajām reģionālajām daudzprofilu slimnīcām ar kopējo telpu platību ~ 1500m2. Slimnīcā ir uzņemšanas un neatliekamās palīdzības nodaļa, septiņas stacionārās nodaļas – neiroloģijas, bērnu, dzemdību-ginekoloģijas, ITA, iekšķīgo slimību, traumatoloģijas, ķirurģijas ar uroloģijas un LOR gultām, operāciju bloks (3 zāles), diagnostikas daļa, kuras sastāvā ir gan mūsdienīgi aprīkots endoskopijas kabinets, gan arī staru diagnostikas nodaļa un funkcionālās diagnostikas kabinets.

Slimnīcai ir sava sertificēta asins sagatavošanas nodaļa, asins kabinets, sertificēta patoloģijas nodaļa ar akreditētu histoloģijas laboratoriju. Slimnīcā diennakts režīmā strādā SIA “Centrālā laboratorija” filiāle, kur tiek veiktas klīniskās, bioķīmiskās un bakterioloģiskās analīzes.

Ar modernu aparatūru ir aprīkota fizikālās terapijas nodaļa. Slimnīcas ambulatorajā daļā konsultācijas sniedz kvalificēti stacionāro nodaļu speciālisti, darbojas Dienas stacionārs. Slimnīcai ir sava aptieka.

Slimnīcā nodarbināti ~ 500 darbinieki:

  • Pavisam kopā 107 ārsti;
  • 167 vidējā medicīniskā personāla darbinieki – medicīnas māsas, vecmātes, laboranti;
  • 48 māsu palīgi;
  • Saimnieciskā darbā tiek nodarbināti 164 cilvēki.

Patlaban slimnīcā ir 265 gultasvietas. SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” gada laikā ārstējas 12-13 tūkstoši pacientu, no kuriem ~3 tūkstoši tiek operēti. Vidējais ārstēšanās ilgums atbilst valstī pieņemtajam. 2019.gadā vidēji pacients slimnīcā ir ārstējies 5.65 gultu dienas.

Gada laikā slimnīcas dzemdību nodaļā piedzimst ~1000 bērniņi.

Izmantojiet SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” pakalpojumus un jūs pārliecināsities, ka mums patiesi rūp jūsu veselības stāvoklis. Spējam nodrošināt palīdzību dažādas sarežģītības gadījumos, jo mūsu komandu veido zinoši, pieredzes bagāti speciālisti un viņu rīcībā ir mūsdienīgas diagnostikas un ārstniecības iekārtas.