Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.
Aicinām kolektīvā NOLIKTAVAS PĀRZINI APTIEKĀ

SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca”, Reģ. Nr. 41703007038.

Aicinām kolektīvā NOLIKTAVAS PĀRZINI APTIEKĀ (profesijas klasifikatora kods: 432103)

Ja Tev ir:

• vismaz vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši LR likumdošanai;
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus;
  • labas MS Office lietošanas prasmes.

Tavi galvenie darba pienākumi būs:

• strādāt ar nodaļu pieprasījumiem un tos komplektēt;
  • saņemt medicīnas preces no piegādātāju firmām, nogādāt noliktavā;
  • tīrīt un uzkopt aptiekas telpas atbilstoši noteiktajām tīrības zonām;
  • piedalīties aptiekas inventerizācijās;
  • kontrolēt medikamentu un medicīnas preču derīguma termiņus.

Tavi ieguvumi būs:

• konkurētspējīgs atalgojums sākot no 798.00 EUR (bruto), sociālas garantijas un prēmijas īpašos gadījumos;
  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • darba laika veids: normālais darba laiks (no 8.00 līdz plkst.16.00);
  • patīkamu, sakārtotu darba vidi, modernās telpās, darbu ar mūsdienīgām tehnoloģijām;
  • draudzīgs, atsaucīgs kolektīvs ar kopīgām tradīcijām un kultūras pasākumiem;
  • bezmaksas veselības aprūpe SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca”;
  • regulāri tiek rīkoti kultūras pasākumi;
  • pasākumi, kas veicina veselīgu darba vidi (t.sk. visā slimnīcā ir pieejams dzeramais ūdens, tējas, augļi);
  • apmaksāts abonements veselības un fitnesa centrā;
  • daļēji apmaksātas siltas pusdienas;
  • bezmaksas autostāvvieta;
  • kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas atbilstoši profesijai;
  • attaisnota prombūtne kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • darba vieta: Brīvības bulvāris 6, Jelgava, LV-3002.

Gaidām Tavu:

1. CV;
  2. Izglītības un profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas.

Visus norādītos dokumentus, lūdzams iesniegt elektroniski Slimnīcas Personāla daļai sūtot uz e-pastu: personals@jpslimnica.lv vai iesniedzot personīgi Personāla daļai, Brīvības bulvārs 6, Jelgava līdz 2023. gada 21. janvārim.

Tālrunis papildus informācijai +371 63030110.

Datu drošība

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk –VDAR) 13.pantu, SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” informē, ka:

1. piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca”, kontaktinformācija: Brīvības bulvāris 6, Jelgava, LV-3002; elektroniskā pasta adrese: info@jpslimnica.lv. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.
Click to listen highlighted text!